Padėkos ir gėlių puokštės socialiniams darbuotojams

Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 d. Lietuvoje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena.

Ne išimtis ir Šilutės miestas, kur Savivaldybės vadovai pakvietė krašto socialinius darbuotojus į šventinį renginį H. Šojaus dvaro freskų salėje.

Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, linkėdamas stiprybės ir tikėjimo, pabrėžė, kad kiekvieno socialinio darbuotojo rankose slypi jėga, nes jos gelbėja ir šildo, kada to labiausiai reikia.

Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, pasveikinęs su neeiline ir saulėta diena, informavo, kad Savivaldybėje dirba 150 socialinių darbuotojų, kurių pagrindinės darbo kryptys: mažinti skurdą, skatinti piliečio atsakomybę, stiprinti šeimos ir vaiko apsaugą.

Nuo 2010 m. teikiamą iniciatyviausios socialinės darbuotojos titulą pelnė Renata Skvirbienė, Šilutės seniūnijos socialinė darbuotoja darbui su socialinės rizikos šeimomis. Metų socialiniu partneriu paskelbta UAB „Pamario senjorų namai“.

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis įteikė padėkas:

 • Svajai Petrietienei, Saugų vaikų globos namų socialinei darbuotojai, už nuoširdumą, atsakingumą, kruopštumą, iniciatyvumą.
 • Ritai Razmienei, Saugų vaikų globos namų socialinio darbuotojo padėjėjai, už atsakingumą, kruopštumą, nuoširdumą.
 • Zelmai Šertvytienei, Šilutės senelių globos namų socialinio darbuotojo padėjėjai, už atsakingą, ilgalaikį ir nuoširdų darbą.
 • Almai Matulevičienei, Šilutės senelių globos namų socialinio darbuotojo padėjėjai, už atsakingą, ilgalaikį ir nuoširdų darbą.
 • Linai Jončienei, Šilutės socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai, už kruopštų, sąžiningą ir nuoširdų darbą.
 • Audronei Medutytei, Šilutės socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai už kruopštų, sąžiningą ir nuoširdų darbą.
 • Aušrai Barbutkienei, Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei, už nuoširdų darbą ir bendradarbiavimą sprendžiant iškylančias socialines problemas.
 • Vaidui Kuzui, Socialinės paramos skyriaus vyriausiajam specialistui-teisininkui, už nuoširdų darbą ir bendradarbiavimą sprendžiant iškylančias socialines problemas.
 • Oksanai Kalitinai, Šilutės seniūnijos socialinei darbuotojai, už nuoširdų darbą ir bendradarbiavimą sprendžiant iškylančias socialines problemas.
 • Almai Pupšienei, Žemaičių Naumiesčio seniūnijos socialinio darbo organizatorei, už nuoširdų darbą ir bendradarbiavimą sprendžiant iškylančias socialines problemas.
 • Vitai Gečienei, Juknaičių seniūnijos socialinio darbo organizatorei, už nuoširdų darbą ir bendradarbiavimą sprendžiant iškylančias socialines problemas.
Padėkosirgėliųpuokštėssocialiniamsdarbuotojams
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Daugiau kaip 40 Lietuvos profesinių sąjungų vieningai skelbia palaikymą mokytojams ir rengia masinę protesto akciją „Paskutinis skambutis“. Sekmadienį, 14 valandą numatomos eitynės ir protesto mitingas prie Vyriausybės. Su mokytojais ir už mokytojus. Šia akcija norima parodyti, kad pedagogai yra ne vieni ir  visuomenė solidarizuojasi su mokytojais ir kad  kiekvieno mokytojo reikalas tampa bendru reikalu.  14 valandą gyva žmonių grandine susikabins rankomis...
Įvykiai
Gruodžio 3 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyko padėkos vakaras, į kurį  susirinko daugiau nei keturi šimtai savanorių iš visos Lietuvos, paskyrusių savo laiko Lietuvai – įvairioms savanorystės veikloms. Filharmonijoje vyko vieno iš kertinių valstybės atkūrimo šimtmečio projektų „Šimtmečio dovanos“ finalinis renginys. Vos kiek daugiau nei prieš metus startavęs „Šimtmečio dovanų“ projektas suvienijo daugiau nei 400 000 žmonių, kurie Lietuvai padova...
Gamta
„Pastarąjį dešimtmetį Kalėdos daug dažniau būna su lietumi nei su sniegu. Aš sakyčiau, kad labiau reikėtų tikėtis Kalėdų be sniego“, – portalui LRT.lt sako VU Geomokslų instituto jaunesnysis mokslo darbuotojas, klimatologas Justinas Kilpys. Kad per šventės galėsime džiaugtis sniegu, negarantuoja ir etnologas Libertas Klimka, kuris dar rudenį pasinaudojo liaudies išmintimi ir nuspėjo, kad žiema bus be didesnių šalčių.  Galimi staigūs svyravimai ir Kalėdos b...
Laisvalaikis
Pastaraisiais metais nuolat augantis vergų skaičius rodo, kad visuotinės žmogaus teisių deklaracijos skelbimai dėl vergovės ir prekybos žmonėmis uždraudimo gali virsti tuščiu garsu, jei tokiems reiškiniams nebus aktyviai priešinamasi. Tai, kad dabar nemažai civilizuoto pasaulio žmonių džiaugiasi laisve, yra didelis, neseniai iškovotas laimėjimas, dalinė pergalė prieš vieną nemaloniausių ir seniausių institucijų – vergovę. Ji buvo žinoma visuose žemynuose (...
Laisvalaikis
Į Lietuvą, Vilniaus „Siemens“ areną, pirmą kartą atvykstančios trupės „The Illusionists“ magas portugalas Luis de Matos vadinamas Magijos meistru. Jis magijos klasikos ekspertas, sukaupęs daugiau nei 5 tūkst. magijos knygų, parašytų nuo XVI a., biblioteką ir pelnęs ne vieną dešimtį garbių apdovanojimų. Per futbolo stadiono Porto mieste, Portugalijoje, atidarymą jis vienu metu pradangino 52 001 šilkinę nosinaitę ir pateko į Gineso rekordų istoriją. „Aš esu...
Laisvalaikis
Atvėsus orams ir užšalus sekliesiems šalies vandens telkiniams, aplinkosaugininkai primena žvejams mėgėjams, kad privalu laikytis žvejybos ant ledo reikalavimų ir elgtis atsakingai. Artimiausiomis dienomis, kaip praneša Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos (LHMT), ledo danga jau susidarys ir vidutinio gylio ežeruose. Ledas laikomas nesaugiu, jeigu yra plonesnis nei 7 cm. Jis formuojasi nuo priekrantės zonos, todėl yra saugus tik...
Įvykiai
Vilniaus apygardos teismas 2018 m. lapkričio 28 d. priėmė nutartį civilinėje byloje, kurioje nagrinėjo UAB „Small Planet Airlines" vadovo prašymą dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo įmonei. Spręsdamas klausimą dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo, teismas vertino įmonės pateiktus restruktūrizavimo plano metmenis, teikiamus finansinę padėtį pagrindžiančius dokumentus, taip pat - įmonės mokumą ir veiklos tęstinumą. Teismas nustatė, kad bendrovė, turėdama te...
Laisvalaikis
Jokių patvirtintų žinių apie Šv. Kotrynos asmenybės istoriškumą nėra. Anot legendos, ji turėjo būti gimusi ir gyvenusi Aleksandrijos mieste Egipte III a. pb. − IV a. pr. Tyrinėtojas Joseph Simon Assemani (1687–1768) siejo ją su istorine kilminga Aleksandrijos moterimi, kuriai buvo pasiūlyta tapti imperatoriaus Maksentijaus meiluže, tačiau jinai atsisakė. Po to buvo persekiota imperatoriaus, jos turtas konfiskuotas, pati ištremta. Rufinas Akvilietis ją vadi...
Įvykiai
„Tele2“ Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ reklama, pristatanti neribotą internetą naktimis ir savaitgaliais, laimėjo tarptautinio kūrybingumo festivalyje „Epica Awards“. Bronzą šiame konkurse iškovoti padėjo drakonas, menamai pagamintas iš tualetinio popieriaus. Abejingų nepaliko išskirtinė iliustracija „Žaidėme su mintimi, pagrįsta įžvalga, jog daug žmonių turi įprotį į tualetą neštis telefoną ir naršyti internete. Jei gigabaitai baigiasi, naršymą t...